Знахарський засіб «кальціумій» допоможе при запаленні легенів

Готується цей засіб наступним чином:

Взяти 10 лимонів, 6 яєць (обов’язково свіжих і тільки з білою шкаралупою), 300 г меду (краще липового) і 3/4 склянки коньяку.

Яйця покласти в банку і залити віджатим соком лимонів. Банку накрити марлею, обгорнути цупким папером і поставити в сухе темне і прохолодне (не холодне) місце. Тримати до розчинення яєчної шкаралупи, що зазвичай настає через 6 – 8 діб.

Потім підігріти мед до стану плинності, остудити і додати в нього суміш з яєць і лимонного соку; потім влити коньяк.

Ліки перелити в темну бутель і обов’язково зберігати в сухому темному і прохолодному місці, але не довше 3 тижнів, так як «кальціумій» псується.

Приймати по десертній ложці з Рази на день відразу після їжі.

Є й інший спосіб приготування «кальціумія»:

10 яєць з білою шкаралупою (дуже свіжих) і 10 нарізаних лимонів скласти в банку з темного скла з широким горлом. Поставити в тепле темне місце. Через 10 – 12 днів яйця перетворяться в напіврідку масу. Необхідно періодично знімати цвіль і перемішувати масу дерев’яною ложкою або паличкою. У цю масу, знявши з неї цвіль, влити пляшку коньяку. Маса повинна бродити ще 3 тижні. Після припинення утворення цвілі вміст перемішати і перелити в пляшку. Краще взяти пляшку з широким горлом, щоб мати можливість знімати цвіль, якщо вона знову з’явиться.

Зберігати в прохолодному місці.

Приймати по десертній ложці 3 рази на день при захворюваннях бронхів і легенів.

Здоров’я Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.