Застосування вівсяної олії

Застосування вівсяної олії

Овес може використовуватися не тільки як продукт харчування, але і як рослина, що володіє лікувальними і пом’якшуючими властивостями.
Вівсяна олія входить до складу багатьох лосьйонів, кремів, мастил, мазей і бальзамів для лиця, збагачуючи їх своїми унікальними властивостями.

Процес вилучення вівсяної олії з цільних зерен вівса проводиться з дотриманням заходів безпеки, спрямованими на збереження біологічної цінності вівса. Вівсяна олія багата антиоксидантами, есенціальними жирними кислотами і натуральними эмолентами.

Властивості вівсяної олії

Вівсяна олія містить фосфоліпіди і гликолипиды, жири, відомі під назвою “полярні ліпіди”. Ці жири в поєднанні з есенціальними жирними кислотами Омега-6 і Омега-9, теж входять до складу вівсяної олії, пом’якшують і розгладжують шкіру. Крім того, вівсяна олія діє як бар’єр, захищаючи шкіру, завдяки високому вмісту антиоксидантів (в тому числі вітаміну Е) і своїм протизапальним властивостям.

Засоби для шкіри

Високий вміст вітаміну Е та есенціальних жирних кислот робить вівсяну олію натуральним зволожуючим засобом. Після того, як дослідження показали повну нешкідливість вівсяної олії для шкіри, його стали використовувати при виготовленні зволожуючих і сонцезахисних засобів. Завдяки вмісту антиоксидантів, а також властивості знімати запалення і подразнення, вівсяну олію включають до складу багатьох омолоджуючих і анти алергенних кремів і мазей.

Засоби для волосся

Ті ж жирні кислоти, вітамін Е і антиоксиданти роблять позитивний вплив і на волосся, зволожує їх і надае їм блиск. Вівсяну олію додають в кондиціонери, масла та сироватки для волосся.

Косметика

Це в’язка олія ефективна і в сухій формі, тому широко використовується при виготовленні порошкоподібної косметики, завдяки своїм зволожуючим властивостям і користь для загального здоров’я шкіри. Вівсяна олія часто входить до складу косметики на рідкій (емульсійній) основі, наприклад, тонального засобу або помади для губ.

Здоров’я Вам!

Cervona_gluna

Рецепти лікування будь якого радикуліту

Один із способів лікування радикуліту – змазування хворих місць (наприклад попереку) кістковим мозком тварин, узятим, переважно, з трубчастих кісток гомілки

Глід

Доглядаєм за своїм серцем. Декілька порад.

Плоди глоду криваво-червоногоСік плодів глоду Розтовкти 0,5 кг зрілих плодів дерев’яним товкачем; додати 1/2 склянки води; нагріти до 40’С і

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *