Запах гарбуза є сильним збудливим засобом для чоловіків

Запах гарбуза є сильним збудливим засобом для чоловіків

Прийнято вважати, що дорогі парфуми приваблюють і збуджують представників сильної статі, проте дослідники знайшли більш дешевий і дієвий спосіб. Вчені стверджують, що запах гарбуза звичайного розбудить пристрасть чоловіка.

Фахівці провели експеримент, в якому взяли участь 32 представника чоловічої статі у віці від 18 до 64 років. Всім випробуваним давали дихати через різні маски, просочені яким-небудь запахом. У дослідженні використовувалися 24 аромати. Дослідники вивчали ступінь їх впливу на сексуальне збудження за допомогою спеціального апарата – плетизмографа, який показує зміну рівня кровотоку в області статевого члена.

Виявилося, що запахи гарбуза і лаванди створювали саму стимулюючу комбінацію, викликаючи збудження у 40% чоловіків. Суміш ароматів гарбуза і пончиків викликала реакцію у 20% випробовуваних. Запах ванілі був також популярний, як і запах булочки з корицею. Полуниця була особливо ефективною для порушення тих чоловіків, які повідомили, що задоволені своїм статевим життям. Цікаво, що навіть журавлина, один з найслабших збудників, призвела до двохпроцентного збільшення кровотоку в області статевого члена.

Дослідники не змогли пояснити, чому запах чинить такий сильний ефект на збудження чоловіків: можливо, області мозку, що відповідають за нюх, безпосередньо впливають на центри задоволення, або ж ефект є суто психологічним. Запахи можуть викликати умовний рефлекс, нагадуючи сексуальних партнерів або їх улюблені продукти, вважають вчені.

Здоров’я Вам!

Трави при вагітності

Трави при вагітності Багато жінок, які припинили прийом медикаментів протягом вагітності, знаходять для себе вихід в натуральних засобах – травах.

Веснянки

Рослинні маски позбавлять від веснянок

Веснянки ознака молодості! Прийшла весна …. Теплі промені сонечка принесли багатьом молодим людям дискомфорт посипавши обличчя і тіло веснянками. У

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.