Вишня сприяє швидкому відновленню м’язів

Вишня сприяє швидкому відновленню м'язів

Кисла вишня допомагає спортсменам зменшувати м’язові травми, що дозволяє їм швидше відновлюватися після важких тренувань, вважають співробітники Науково-дослідного центру спорту і фізкультури при Лондонському університеті Саут-Банк.


Вчені провели дослідження, в ході якого спортсменам протягом семи днів до інтенсивного тренування і двох днів після неї двічі в день давали 28,3 грамів концентрату кислого вишневого соку, багатого антиоксидантами, або ізоенергетичний фруктовий концентрат.

Виявилося, що відновлення після прийому соку йшло значно швидше, ніж після вживання фруктового концентрату. В першому випадку через 24 години у спортсменів відновлювалося 90% м’язової сили, а в другому – 85%.

Експерти пояснили це тим, що у вишневому соку містяться потужні антиоксидантні інгредієнти (антоціани), які скорочують окисні ушкодження м’язів, що приходять у повну силу при роботі м’язів. Також вчені встановили, що вишня може послаблювати запальні процеси, пов’язані із захворюваннями серця і артритом.

Здоров’я Вам!

Лікарські збори
 

Лікарські збори

Лікування багатокомпонентними лікарськими зборами, як правило, більш ефективно, ніж поодинокими рослинами. При складанні збору необхідно враховувати індивідуальні особливості хворого і

 

Пасти

Пасти – це різновид мазей, в яких знаходиться 25% і більше порошкоподібних речовин. Часто до складу паст входять крохмалі. Пасти,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *