Вітамінний компот

Вітамінний компот

Привіт мої читачі!

Весна тільки починається і в цю пору вся непотреба лізе до нашого організму і благополучно у ньому поселяється! Кожної весни ми маємо грип, ангіну, кашель, нежить, бронхіт, загострення алергії та астми, а зараз ще й короновірус.

Це зв’язано з ослабленням нашого імунітету.

Хочу порекомендувати вітамінний напій який придасть життєві сили та зміцнить імунітет.

І для людей які страждають на «весняну» алергію такий компотик, також буде допомогою в лікуванні.

Для приготування 3 літра компоту необхідно:

Корінь селери – 1-1,2 кг

Імбир – 200-250 гр.

Лимони – 6 середніх лимонів (соковитих).

Ставите каструлю наповнену 2/3 води на вогонь. Поки вода закипить, починаєте підготовлювати інгредієнти.

Потрібно очистити селеру. Але спершу її гарно помийте. Я завжди користуюся миючим засобом для посуду. Коли помиєте, сполосніть її, а потім очистіть. Очищену селеру натріть на бурячну терку. Нехай почекає доти поки вода не закипить…

Готуємо імбир. Так само помийте і поскребіть скоринку. Я використовую тильну сторону ножа. Потім так само натріть на бурячну терку.

Натирати потрібно не в одну посудину, а окремо.

Коли вода закипить, спочатку в каструлю відправте імбир, помішуючи, а коли вона другий раз закипить, відправте в цей компотик селеру.

Часник

Часник – народний цілитель

Це прекрасний профілактичний засіб від багатьох, в першу чергу, простудних захворювань.

Селера ляже на дно каструлі, а потім підніметься на верх шумом. Не відходьте від каструлі…  Помішайте і не давайте їй википіти. Зробіть менше вогонь. 2-3 хвилини нехай покипить цей компотик, а потім виключите його і закрийте кришкою. Він повинен остудитися до 35° С. при кімнатній температурі. Це важливо!

Помийте лимони! Очистіть їх від шкірки. Розріште на 6-8 частин кожен. Витягніть зернятка. Руками розімніть їх щоб утворився сік. Всю цю лимонну масу додайте до компоту. Помішайте.

Лимони цінні за вітаміну С. Вітамін С розрушується при високих температурах. Коли ви додаєте лимон в гарячу воду то маєте не вітамін С, а лимонну кислоту. Тому лимони додають при самій для них високій температурі 35°С, щоб максимально зберегти його корисні властивості.

Такий компот приймають 2 рази на день по 250 мл! Зранку та в обід. Не рекомендується приймати його після 15:00, так як він бадьорить і може завадити сну в ночі. Можуть приймати його діти, від 3-4 років, але в меншій дозі та розбавленим кип’яченою водою.

Не рекомендую всю каструлю компота зразу проціджувати. Проціджуйте ту кількість яку п’єте одноразово.

Будьте здорові! Бережіть себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *