Трав’яна, парова баня
Щоб очистити шкіру можна використовувати один із стародавніх способів очищення – парову лазню. Такий спосіб очищення шкіри ідеально підходить для домашніх умов.
Під дією пари шкіра самостійно позбавляється від бруду і токсинів, які виходять на поверхню шкіри.
Пар здатний підсилити кровообіг. Крім цього пар активізує залози і пори, пом’якшує ороговілий шар шкіри і сприяє легкому його видалення.
Парові лазні рекомендується робити тим, у кого хвора шкіра, часто з’являються вугри, шкіра лущиться. Якщо правильно робити парову баню, то це допоможе боротися зі старінням шкіри. Якщо регулярно доглядати за шкірою, то від кремів і масок, якими ви користуєтеся, шкіра отримає максимальну кількість поживних речовин.
А тепер поговоримо більш докладно про те, як необхідно готувати парову лазню. Наберіть в каструлю один літр води і поставте на вогонь. Воду доведіть до кипіння. Коли вода кипітиме додайте в неї дві жмені трав. Потім вимкніть вогонь. Закрийте каструлю кришкою дайте настоятися хв 5-7. За цей час трава настоїться. Після цього необхідно додати у воду 10 крапель ефірної олії. Обличчя потрібно тримати на відстані 30 см від поверхні води. При цьому обов’язково потрібно накрити каструлю і голову рушником.
Під час проведення процедури ви повинні розслабитися. Як тільки ви повністю розслабите тіло, починають розслаблюватися м’язи обличчя. Волосся на час проведення процедури краще зібрати вузол, щоб вони не заважали. Тривалість процедури 5-10 хвилин. Після парової ванни можна протерти обличчя лосьйоном для звуження пор і змастити живильним кремом.
А тепер поговоримо про складові парової лазні. У більшості випадків кожна лікарська рослина діє вузько спрямовано.
Наприклад, лавровий лист допомагає поліпшити кровообіг. А як же в такому випадку витратити час з максимальною користю? Для однієї парової лазні можна використовувати кілька видів трав. І кілька ефірних олій. Частина складових парової лазні буде спрямована на поліпшення кровообігу, частина на лікування і пом’якшення шкіри, і частина на виведення шлаків.
Для жирної шкіри
вам необхідна меліса, солодка, лавровий лист, живокіст, вербена, сандалу, календула, лимонна трава, лаванда, розмарин. Крім цих трав у окріп потрібно додати цедру лимона і олію чайного дерева.
Для нормальної шкіри
знадобляться наступні трави: лавровий лист, солодка, алтей, фенхель, живокіст, ромашка, чебрець, троянда, гвоздика. Крім цього необхідно додати олію лаванди і герані. Завдяки різноманітності інгредієнтів ви отримаєте інтенсивний догляд за шкірою.
Для сухої шкіри
знадобляться наступні інгредієнти: лавровий лист, солодка, ромашка, живокіст і кульбаба. У окріп також слід додати олію троянди, сандалу, а також цедру одного апельсина. Таку лазню потрібно робити один раз в два тижні.
Крім цього для сухої шкіри можете спробувати замість парової лазні робити компреси.
Можна робити як холодні, так і гарячі компреси.
Ефект буде таким же як і від парової лазні.
Справа в тому, що шкіра просочується відваром і всі функції стимулюються.
Компрес робиться наступним чином.
Тканину необхідно просочити отриманим відваром і покласти на обличчя. Для зручності рекомендую користуватися кількома смужками тканини: для чола, щік і носа і для підборіддя і шиї.
Після компресу приступайте до подальшого догляду за сухою шкірою: нанесіть зволожуючий крем, вмийтеся мінеральною водою.
Здоров’я Вам!

Як лікувати сказ (водобоязнь) самостійно
Порошок кореня молочаю кипарисоподібного Корінь молочаю кипарисоподібного – старовинний засіб, якому більше тисячу років. Таким рецептом користувалися в Монголії, Азії

Рецепти лікування будь якого радикуліту
Один із способів лікування радикуліту – змазування хворих місць (наприклад попереку) кістковим мозком тварин, узятим, переважно, з трубчастих кісток гомілки