Рослинні маски позбавлять від веснянок

Рослинні маски позбавлять від веснянок

Веснянки ознака молодості!

Прийшла весна …. Теплі промені сонечка принесли багатьом молодим людям дискомфорт посипавши обличчя і тіло веснянками.
У березні-квітні, коли сонце випромінює особливо велику кількість ультрафіолетових променів, у блондинів і рудоволосих (рідше у брюнетів) вони з’являються не тільки на обличчі, але обсипають шию, тильну сторону кистей рук, передпліччя, спину і інші ділянки шкіри.
Ніяких суб’єктивних відчуттів веснянки не викликають. Вони не лущаться, не завдають болю, а в літньому віці зменшуються в кількості іноді навіть повністю зникають.

Тому і вважається, що веснянки є ознакою молодості!

Багатьом не подобаються такі зміни …
Що робити? Як бути? Як захистити свою шкіру від «поцілунку сонечка»?
 
Ще не придумали средств, які б один раз і назавжди позбавили нашу шкіру від весняних веснянок. Але існують різні методи оберігання шкіри від їх появи, освітлення, а іноді і повного зникнення.

Чому з'являються веснянки?

Вплив ультрафіолетових променів на шкіру створює цю проблему. Потрібно захищати шкіру від ультрафіолетових променів. Але якщо веснянки вже з’явилися, то робити їх світліше і непомітніше. Для того що б мінімізувати вплив ультрафіолетових променів на шкіру, необхідно приймати в дуже великих кількостях Вітамін С (аскорбінова кислота), а також в свій раціон харчування включити рослинні і тваринні продукти, що містять велику кількість вітаміну С.
 
Найкориснішим для захисту шкіри будуть звичайно захисні креми, які необхідно наносити перед виходом на сонце. Також необхідно уникати попадання прямих сонячних променів на шкіру: ховатися під парасолькою, під полями крислатому капелюхи, гуляти на вулиці в тіні, на пляжі для захисту від сонця використовувати парасольки або ховатися під тентом.

Без масок в весняно-літній період не обійтися.

Маски застосовують курсами.
Перерва між курсами один тиждень.
Курс складається з 10-15 процедур. При жирній шкірі маску роблять через день, при сухій через два дні.
Найкраще готувати маску безпосередньо перед застосуванням. Зазвичай її наносять на 15-20 хвилин і знімають марлевим або ватним тампоном змоченим водою, або змивають водою кімнатної температури після чого рекомендується на жирну шкіру нанести тонкий шар зволожуючого крему, а на суху шкіру живильний крем.
 
Не рекомендується наносити маску перед виходом на сонце. Завжди маску наносити тільки на очищену шкіру, змиваючи або знімаючи не застосовувати мило, лосьйони, різного роду очищаючі рідини.
 
Природа сама все вирішила за нас і тому найефективніші маски для освітлення і видалення весняних веснянок в основному складаються з ранніх ягід і фруктів, які так само в собі містять багато вітаміну С.

Рекомендовані маски для освітлення веснянок:

Дуже ефективно освітлюють веснянки і відбілюють шкіру полуниця або суниця. Ці ягоди взаємозамінні тому для приготування маски можна використовувати будь-яку з цих ягід.Полуниця
Для сухої і нормальної шкіри рекомендується в маску з ягід додавати яєчний жовток, а для жирної додають яєчний білок. Якщо шкіра лущиться, обов’язково додавати рослинне масло.
 
Використання цих чудових ягід по догляду за шкірою не вимагають великих витрат ні фінансових, ні тимчасових, а користь величезна.
 
Для приготування маски використовують стиглі ягоди, які ретельно розминають або перетирають і в залежності від типу шкіри додають яєчний жовток або білок, наносять на шкіру і витримують маску 15-20 хвилин. Змивають водою кімнатної температури.
 
Дуже ефективно відбілює веснянки протирання шкіри кубиками льоду з соку полуниці.
 
Для цього необхідно гарненько перетерти ягоди, віджати сік і розлити його в формочки для льоду, після чого заморозити. Протирати 2 рази в день. Після повного висихання соку на шкірі змити водою кімнатної температури. Така процедура не тільки відбілює веснянки, а й видаляє вугри і різного роду висипання. Якщо на шкірі є вугри і висипання, то можна в сік ягід перед заморожуванням додавати 50/50 сік алое.
 
Маски з перетертих ягід полуниці або суниці дуже добре працюють в поєднанні з кефіром, сметаною, сиром, вівсяними пластівцями, толокном для сухої і нормальної шкіри.
 
Для жирної шкіри в перетерті ягоди рекомендується додавати горілку, біле сухе вино, білу глину, пшеничне борошно, сік лимона, сироватку, нежирний йогурт.

Друге місце по освітленню шкіри і веснянок гідно займає корінь хрону.

Але завжди необхідно пам’ятати, що перед нанесенням такої маски шкіру необхідно змастити олією або тонким шаром жирного крему що б не отримати опіку.

Хрен проти вірусаНатерти корінь хрону що б вийшло 1 \ 2 столової ложки кашки в яку додати 1 \ 4 чашки кефіру і 1 столову ложку толокна. Отриману масу ретельно перемішати нанести на шкіру на 15-20 хвилин. Після чого змити водою кімнатної температури.
 
Також хороша маска з тертого кореня хрону і сметани. Маску роблять в співвідношенні 1: 1. Таку маску довго на шкірі тримати не рекомендується. Максимум 5-7 хвилин, після чого змити теплою водою.
 

Щоб відбілити шкіру і зробити її ніжною, потрібно приготувати хреново-оцтовий настій.

Для цього взяти 100 грам коренів хрону, натерти на дрібній тертці залити 0,5 літра столового оцту. Отриману суміш вилити в непрозорий посуд і щільно закрити. Настоювати 12-14 днів в темному місці (але не холодильнику). Не забудьте щодня збовтувати. Після приготування настій процідити і щодня використовувати. Настій в чистому вигляді використовувати не можна його потрібно розбавити 1: 1 кип’яченою водою і змочивши в ньому серветки накладати їх на шкіру на 5-10 хвилин. Або 2 столових ложки приготованого настою розвести в 100 мол. води і ватним тампоном протирати шкіру.
 
Сік молодого огірка заморожують в формочках для приготування льоду і два рази в день протирають шкіру замороженими кубиками.
 
Огірок натерти на тертці, додати вівсяні пластівці або толокно, сік лимона (для сухої шкіри столову ложку рослинної олії або гліцерину). Маска повинна мати консистенцію густої сметани. Нанести маску на жирну шкіру на 15-20 хвилин, для сухої і нормальної шкіри 20-30 хвилин. Змити водою кімнатної температури.
 
Кружечки огірка завжди застосовували не тільки для освітлення веснянок і відбілювання шкіри, але і для її зволоження. Для цього неочищений огірок нарізають кружечками 0,3-0,5 мм і накладають на очищену шкіру на 20-30 хвилин, після зняття споліскують прохолодною водою.
 
Ще один хороший рецепт для знебарвлення веснянок: віджати сік з петрушки, огірка, лимона, цибулі ріпчастої. Один яєчний білок збити до утворення піни з 1 чайною ложкою столового оцту. Змішати отриману масу з соком і ватним тампоном нанести на шкіру. Після висихання знову нанести на шкіру. Так кілька разів. Після 20-30 хвилин від першого нанесення на шкіру змити водою кімнатної температури.
Обліпиха

Корисні властивості обліпихи

Обліпихову олію більш кращої якості нескладно приготувати самостійно

Всі весняні ягоди, трава, ранні овочі і їх сік дуже добре знебарвлюють веснянки.

Протирайте шкіру по кілька разів на день соком берези, огірка, петрушки, лимона, недозрілих ягід агрусу, цибулі ріпчастої … Все це можна використовувати для виготовлення масок і лосьйонів, які не тільки знебарвлюють веснянки, але і зроблять вашу шкіру ніжною і красивою.
 
Бажано чергувати застосування масок.
Це дасть можливість вашій шкірі насититися різними вітамінами, мікро-та макроелементами. Завжди необхідно пам’ятати про те, що є дуже ніжні ділянки шкіри, на які не можна наносити відбілюючі маски.

Зони навколо очей, ліктьовий вигин, район пахв.

Якщо систематично використати для знебарвлення веснянок рослинні засоби, а також використовувати свіжі самостійно приготовані маски і лосьйони, то позитивні результати довго чекати не доведеться.
 
Крім того, свіжоприготовані маски з натуральних продуктів ніколи не завдадуть вашій шкірі шкоди, а лише зроблять її свіжою, пружною, еластичною і молодою.
 
Не завжди вибілена шкіра виглядає красиво … Подумайте!
Може не потрібно позбавлятися від веснянок, а виглядати і залишатися якомога довше молодими?
 
Здоров’я Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *