Рецепти лікування будь якого радикуліту

Один із способів лікування радикуліту змазування хворих місць (наприклад попереку) кістковим мозком тварин, узятим, переважно, з трубчастих кісток гомілки коня. Через 4 години після змащування болі починають вщухати, а через деякий час зовсім проходять. Цією радою можуть скористатися хворі, які мають можливість отримати сировину з бойні.

Таку ж дію, як у попередньої рекомендації, надає укутування хворого в свіжозідрану шкіру вівці.

Лікування опарою і скипидаром (селянський спосіб)
Замісити тісто з житнього борошна (без дріжджів). Коли воно стане кислим, взяти складену вчетверо ганчірочку або марлю, намазати на неї шар опари товщиною 1 – 2 см і накласти на поперек. Робити процедуру щодня на ніч. Досить 10 таких процедур, і радикуліт проходить. Можна додати в опару 30 крапель скипидару.

Хворому роблять компрес з опари (кислого житнього тіста), потім його тепло укутують. Через годину компрес знімають, і хворе місце натирають скипидаром. Достатньо 3 таких процедур по 1 разу на день.

На пергаментний папір покласти шар опари і покрити марлею. В поперек втирати очищений скипидар (приблизно 5г). Після цього накласти на поперек приготовану опару, зверху пергамент, а потім вату. Такий компрес тримати близько години, але якщо сильно пече, можна зняти через 40 хв., щоб уникнути опіку. Компрес слід робити 3 дні поспіль. Тісто з тіла в місці лікування знімати ватою, але не змивати водою і не змащувати вазеліном. Після процедури випити 2 – 3 г питної соди, розведеної в пів стакані теплого кип’яченого молока. Як правило, після 3 таких компресів болі зникають.

Лікування червоною глиною (циганський спосіб)
Беруть відро звичайної червоної глини (без сторонніх включень), додають трохи води, нагрівають і добре розмішують, щоб вийшла однорідна тягуча маса. Вона повинна бути не дуже гарячою. Потім в глину додають 1 склянку підігрітого гасу і знову все ретельно перемішують. З цієї глини роблять корж такого розміру, щоб він покривав хворе місце, кладуть його на тіло, вкривають теплим і тримають до охолодження. Так повторюють кілька разів. Намагатися уникати опіку!

Лікування оцтовою есенцією з яйцем (мисливський спосіб)
Серед мисливців, геологів, рибалок поширений спосіб лікування радикуліту розтиранням хворих місць оцтовою есенцією з розчиненим у ній яйцем. В скляну банку з оцтовою есенцією опускають чисто вимите свіже яйце так, щоб воно було вкрите есенцією, і залишають на 3 доби. Коли шкаралупа повністю розчиниться, а яйце стане як зварене круто, його потрібно вийняти, зняти з нього плівку і ретельно стерти в однорідну масу. В цю масу влити 1 – 2 столові ложки соняшникової олії і все перемішати. Потім цю масу влити в банку, де зберігається оцтова есенція з розчиненою шкаралупою, і все ретельно перемішати, потім перелити у флакон і міцно закрити пробкою. Зберігати в темному місці при кімнатній температурі. Попередньо збовтавши суміш, розтирати нею хворі місця на ніч. Після розтирання накрити вовняною хусткою і покласти грілку.

Більше порад ви зможете дізнатися в статті “Радикуліт”.

Здоров’я Вам!

Сирі овочі здатні загоювати рани

Сирі овочі здатні загоювати рани Включення в раціон різних овочів, не оброблених вогнем, експерти називають універсальним способом для загоєння ран.

Пророщений часник

Пророщений часник містить величезну кількість антиоксидантів

Пророщений часник містить величезну кількість антиоксидантів Вчені повідомляють, що не варто поспішати з «утилізацією» пророслого часнику – за деякими параметрами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.