Лікування аденоми і простатиту А. М. Ільїним

Курс містить три частини (пп. 1, 2, 3).

Частина перша

Добре прожарити на сковороді земляний горіх (арахіс) . Після охолодження звільнити плоди від шкаралупи і розтовкти. Дві столові ложки товченого горіха покласти в термос разом з 3 столовими ложками подрібненого кореневища алтею лікарського і залити 0,5 л закипілого молока. Настоювати у відкритому термосі 20 хв., потім термос щільно закрити пробкою на 10 годин. Настій приймати по півсклянки 3 – 4 рази на день за 20 – 40 хв. до їжі. Ввечері після їжі слід з’їсти невелику головку цибулі і 1 – 2 зубчики часнику. Лікування продовжувати 10 днів. Після двотижневої перерви перейти до другої частини курсу.

Частина друга

  • А). – Добре промити 3 склянки вівса з колосковими лусками і покласти в емальовану каструлю. Додати туди 3 столові ложки березових бруньок , залити 4 л холодної кип’яченої води і настоювати в прохолодному місці 1 добу.
  • Б). – Один стакан сухих плодів шипшини промити холодною водою і покласти в емальований посуд. Залити 1 л окропу. Кип’ятити 10 хв, настоювати в прохолодному місці 1 добу.
  • В). – Каструлю з вівсом і березовими бруньками поставити на вогонь, дати закипіти, після чого додати до неї 2 столові ложки подрібненого коріння пирію повзучого . Кип’ятити 15 хв. на невеликому вогні при щільно закритій кришці, іноді помішувати. Через 15 хв. додати в каструлю лікарський збір: по 3 столових ложки трави споришу , материнки , листя брусниці , суниці лісової та ліщини; по 2 столові ложки шишок хмелю , трави звіробою та листя м’яти. Вміст каструлі добре перемішати і кип’ятити ще 15 хв, помішуючи через кожні 5 хв. Зняти каструлю з вогню; настоювати 45 хв. Профільтрувати відвар через 1 шар марлі. Злити в одну ємність отриманий відвар і настій шипшини. Отриманий склад зберігати в холодильнику не більше 5 діб. Вживання: вранці і перед обідом за 1 годину до їжі з’їдати по 1 десертній ложці квіткового пилку. Попередньо, щоб перевірити, чи переносить пилок організм, слід з’їсти її в невеликій кількості. Пилок можна замінити пергою, її ще називають бджолиним хлібом. Приготовлений склад приймати в теплому вигляді по півсклянки за 30 хв. до їжі 3 рази в день. При кожному прийомі додавати до складу 2 чайні ложки 5%-ного водного розчину муміє і 30 – 40 крапель 7%-ного розчину прополісу. Для хворих старше 70 років потрібно використовувати не 5, а 3%-ний розчин муміє. Ввечері з’їдати невелику головку цибулі і 1 – 2 зубчики часнику. Продовжувати лікування 10 днів. Всі 10 днів вранці і перед сном слід робити пальцем 5-хвилинний масаж передміхурової залози. Для цього необхідно прийняти зручну позу; на середній палець руки надіти гумовий напальчник, змащений вазеліном. Палець вводити в анальний отвір і проводити масаж за годинниковою стрілкою, помірно натискаючи в напрямку пупка. Після 10-денного лікування слід відпочити 2 тижні і потім приступити до 3-ї частини лікування.

Частина третя

Повністю повторити пункти 2А і 2Б другій частині лікування. А в п. 2В збір трав буде іншим. Каструлю з вівсом і березовими нирками поставити на невеликий вогонь, щільно закрити кришкою і з моменту закипання кип’ятити 15 хв. Потім покласти в неї трав’яний збір: по 3 столових ложки трави остудника голого або мокриці, листя малини звичайної та ліщини; по 2 столових ложки трави фіалки триколірної (братків), цвіту коронарії зозулячої, звіробою, листя татарника колючого ; 1 столову ложку листя мучниці (ведмежої ягоди). Перш ніж закласти в каструлю, збір слід добре перемішати. Кип’ятити 15 хв, помішуючи через кожні 5 хв. Настоювати 45 хвилин, процідити. Зберігати і вживати склад так само, як у другій частині лікування, але без додавання муміє. Лікуватися цим засобом 10 днів, проводячи масаж передміхурової залози. Повторити курс лікування можна тільки після місячної перерви. У разі відсутності в зборі будь-якої трави, можна готувати склад і без неї: лікування все одно принесе значне полегшення.
Приготування настоянки прополісу
Подрібнити на тертці 100 г прополісу, висипати в бутель з темного скла ємністю 0,75 – 0,8 л, додати туди 2 столові ложки подрібненої шкаралупи кінського каштана і залити 7°-ним етиловим спиртом так, щоб рівень спирту був на 2 – 3 см вище, ніж тверді компоненти. Бутель тримати в темному місці 7 діб. Потім долити її 70°-ним спиртом і настоювати в темному місці 3 тижні, періодично збовтуючи. 70°-ний спирт отримують, розбавивши півлітра 96°-ного медичного спирту 256 мл води. А щоб отримати 7°-ний, до 20 мл 70°-ного спирту потрібно додати 180 мл води. Приготувавши настоянку прополісу, рідку її фракцію злийте в окрему пляшку і щільно закрийте пробкою.
Здоров’я вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *