Як підняти неспецифічний антивірусний імунітет

Як підняти неспецифічний антивірусний імунітет

Багато способів проникнути вірусу в наш організм, але самим доступним є носоглотка. Природа потурбувалася про те, щоб ми самостійно змогли забезпечити захист від неспецифічних вірусів, деяких бактерій, низькомолекулярних хімічних сполук. Виявляється що захистом є виділення клітинами носоглотки спеціального білка який називається інтерферон. Цей білок виділяється завжди в незначній кількості, але коли нас атакує вірус, або бактерія або деяка низькомолекулярна хімічна сполука (прошу на це звернути увагу) то його завжди виділяться багато.

Ми можемо його спостерігати коли починаємо захворювати, і у нас тече з носа, починається набряк чи почервоніння горла, це прояв того, що наш організм почав  інтенсивно виробляти інтерферон для боротьби з захворюванням. Для того щоб захиститися нам потрібно щоб наш організм виробляв як найбільше інтерферону. Ми самі можемо спровокувати виділення цього білка…

Як це зробити? Потрібно спровокувати нашу носоглотку різким запахом наприклад низькомолекулярною хімічною сполукою. Не шкідливим для здоров’я є ефірні масла які виділяють рослини. Самим кращим для цього буде масло в якому присутня сірка. Для цього нам підійде корінь звичайного хрону.

Рецепт : Приготуйте літрову банку з щільною кришкою. В банку потрібно натерти 100-150 гр. свіжого кореню хрону. Зробіть інгаляцію. Видохніть повітря із грудей, закрийте рот і повільно носом вдихніть з банки ефірне масло хрону. Подихайте 15-20 хв. У вас появляться сльози на очах, потече з носа, появиться в горлі слиз. Такою інгаляцією ви спровокували виділення інтерферона.

Банку закрийте кришкою і поставте в холодильник. Такі інгаляції бажано робити 2 рази на день. Це просте та ефективне укріплення імунітету. Коли ефірне масло вивітриться з банки (за 2-3 дні)  натріть корінь хрону ще. Інгаляцію робіть неділю і вона дасть вам рефлекторне вироблення інтерферону на 2-3 неділі який захистить вас від усіх вірусів та деяких бактерій.

Для такої інгаляції нема протипоказань. Робіть їх через кожні 2 неділі!

Будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *