Гемофілія (кровоточивість)

Гемофілія (кровоточивість)

Гемофілія – спадкове захворювання, що виражається у втраті здатності крові до згортання, внаслідок чого, навіть після незначних пошкоджень, кров з ран тече нестримно. Зустрічається виключно у чоловіків; особливо сильно вона виявляється в дитячому віці. Удари викликають у хворих на гемофілію великі підшкірні, внутрішньом’язові та внутрішньосуглобові крововиливи; порізи, прикусы язика супроводжуються небезпечними для життя кровотечами. Особливо характерні для цих хворих важкі зміни в суглобах, пов’язані з повторюваними крововиливами в них.

Кровоспинні засоби, рекомендовані народною медициною хворим на гемофілію

Жіноче молоко
Найбільш доступний засіб для зупинки кровотечі в домашніх умовах – жіноче молоко, але воно володіє цією властивістю не раніше ніж через два тижні після пологів. Молоком треба змочити стерильну марлю або просто суху чисту тканину і нею затиснути ранку.

Настій коренів оману високого
Дві чайні ложки подрібнених коренів залити 2 склянками холодної кип’яченої води, настоювати 8 год., процідити. Пити по 1/4 склянки 3 – 4 рази в день за 30 хв. до їди.

Настій трави герані луговий
Дві чайні ложки трави настоювати 8 год. в 2 склянках холодної кип’яченої води. Пити невеликими ковтками кілька разів в день.

Настій трави грициків
Три столові ложки трави (добова норма) залити 2 склянками окропу; настоювати в термосі 3 – 4 години. Випити за 4 прийоми по 1/2 склянки до їди.

Настій трави деревію
Одну чайну ложку трави залити склянкою окропу, настояти і процідити. Пити по 1/3 склянки на день до їжі.

Відвар трави гірчака перцевого (водяний перець)
Дві столові ложки (20 г трави залити склянкою гарячої кип’яченої води і нагрівати на водяній бані 15 хвилин, охолоджувати при кімнатній температурі 45хв., процідити. Сировину, що залишилася, віджати і довести отриманий настій до 200мл, долив кип’яченої води. Приготовлений розчин можна зберігати не більше 2 діб. Пити по 1/3 склянки 3 – 4 рази на день до їди.
Можна використати настій трави горця перцевого. Добова норма – 1 столова ложка на 2 склянки окропу.

Відвар коренів щавлю кінського
Одну столову ложку коренів кип’ятити 15 хв. в 1,5 склянки води, настоювати 4 год. Приймати по 1 столовій ложці 3 – 4 рази в день до їжі.

Можна також скористатися рекомендаціями, наведеними у статті «Кровотечі і крововиливи».

Здоров’я Вам!

Трави при вагітності

Трави при вагітності Багато жінок, які припинили прийом медикаментів протягом вагітності, знаходять для себе вихід в натуральних засобах – травах.

Веснянки

Рослинні маски позбавлять від веснянок

Веснянки ознака молодості! Прийшла весна …. Теплі промені сонечка принесли багатьом молодим людям дискомфорт посипавши обличчя і тіло веснянками. У

Сквален – зберігач молодості

Сквален – зберігач молодості Назва Амарант (в перекладі з грецької “Безсмертний”) багато в чому відображає не тільки цілющі властивості рослини,